single
[38]
194670

Slovenci v šestnajstini proti Madžarom

Avtor: Marko Premrl
8. 6. 2023, 09.34

Po zmagi proti Španiji na tretji tekmi skupinskega dela je postalo jasno, da bo Slovenija na Socca SP napredovala v izločilne boje. Odprto je bilo le vprašanje, kdo bo naš nasprotnik, potem ko so bile odigrane včeraj zvečer vse tekme, je znano, da se bomo soočili z Madžari.

Naši sosedje Madžari so v skupinskem delu igrali proti močni Braziliji, Turčiji ter Slonokoščeni obali. Omenjeni dve reprezentanci so premagali, Braziliji pa so se dobro upirali, vendar na koncu klonili s 3:1.

Naši fantje bodo morali predvsem paziti na razigranega strelca Balázsa Hollauerja. Na treh temah je dosegel štiri gole, hat-trick je vpisal proti Turčiji, kar mu je prineslo uvrstitev v najboljšo postavo kroga. Proti Braziliji resda ni zadel, je pa zato zatresel mrežo Slonokoščene obale.

Na zadnjem svetovnem prvenstvu, ki je potekalo na njihovih tleh, so Madžari izpadli v osmini finala proti Nemčiji, ki je na koncu zasedla četrto mesto.

Tekmo Slovenija – Madžarska si boste lahko ogledali v živo na Šport TV 1 danes ob 14.00.

 

Foto: ŠTV

 

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Trije koraki in projektil iz 30m, vratar Werderja pa je poletel v prazno...Več

2

Presenečenje v Münchnu: Zadnjeuvrščeni Mainz odščipnil točko vodilnemu Bayernu (VIDEO)...Več

3

Borussia po spodrsljaju v Freiburgu zapravila priložnost za skok na drugo mesto (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več