single
[3194]
194133

Olimpija se je poslovila od še treh nogometašev

Avtor: Klemen Verlič
2. 6. 2023, 20.35

Nogometno ekipo Olimpije po izteku pogodb zapuščajo Goran Milović, Dino Špehar in Aldair Djalo, so sporočili državni prvaki iz slovenske prestolnice. Vsi trije klub pred začetkom poletnih priprav zapuščajo kot prosti nogometaši.

Štiriintridesetletni Milović je zeleni dres v dveh obdobjih oblekel na skupno 44 dvobojih v vseh tekmovanjih. Visokorasli osrednji branilec je ob tem dosegel tudi štiri gole.

Aldair je v Olimpijo prestopil iz sežanske ekipe Tabor, v dveh sezonah pa je za Zmaje zaigral na 74 tekmah. Enaintridesetletni hitronogi napadalec je v mrežo tekmecev pospravil devet žog, med podajalce se je vpisal šestkrat.

Špehar je v prestolnici zbral 16 nastopov, vmes je kot posojen igralec nastopal za Aluminij, po zaslugi številnih težav s poškodbami pa 29-letniku v dresu Olimpije ni uspelo pustiti večjega pečata.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Stopničke za Tima Gajserja v Belgiji, Pancar za nekaj mest popravil uvrstitev (VIDEO)...Več

2

Vitor Campelos: “Tisti, ki so danes prišli na stadion, so imeli kaj videti” (VIDEO)...Več

3

Darko Milanič: “V drugem polčasu se je slika spremenila, nehali smo igrati” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več