single
[2]
193579

Vinicius izpušča tudi dvoboj s Sevillo

Avtor: Blaž Magdič
26. 5. 2023, 19.55

Brazilski nogometaš Real Madrida, Vinicius Junior, ki je bil minulo nedeljo tarča rasističnih napadov na tekmi v Valencii, bo zaradi poškodbe kolena manjkal tudi proti Sevilli. Kot je danes potrdil trener kraljevega kluba Carlo Ancelotti, Vinicius ne bo z ekipo odpotoval na gostovanje k Sevilli.

“Vinicius ne bo odpotoval z nami, ker ne bo igral, saj mu koleno še vedno povzroča težave,” je dejal italijanski trener, ki je bil sredi tedna že prisiljen odpočiti 22-letnika proti Rayo Vallecanu. “Upam, da bo lahko odigral vsaj zadnjo tekmo doma proti Bilbau 4. junija ,” je dejal Ancelotti.

Vinicius je bil v nedeljo na tekmi proti Valencii, na kateri se je tudi poškodoval, izključen, a mu je glede na okoliščine – navijači so ga zmerjali z rasističnimi vzkliki – španska zveza pozneje preklicala rdeči karton.

Real Madrid bo v Sevilli igral tudi brez Karima Benzemaja in Marca Asensia.

 

Foto: REUTERS/Carl Recine via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več