single
[3583]
193249

VIDEO: Sredi Ljubljane v desetih sekundah prodal tri brazilska preigravanja

Avtor: Šport TV
23. 5. 2023, 07.46

Sezona poletnih futsal turnirjev se je v Ljubljani odprla s tekmovanjem pod okriljem Študentskega kampusa. Naslov je osvojila ekipa Nova 6, za naj potezo turnirja pa je poskrbel mladinski reprezentant Rok Šnofl, ko je v nekaj sekundah atraktivno preigral tri nasprotnike, dvema je žogo poslal med nogama.

Rok Šnofl je nastopal za ekipo z imenom Boom Shaka Laka, sestavljali so jo člani prvoligaša Meteorplast Šic bara, ki je pred dnevi osvojil bronasto kolajno v državnem prvenstvu.

Za zmagovalce turnirja Nova 6 sta nastopila med drugim aktualni reprezentant Denis Totošković ter nekdanji igralec naše izbrane vrste Alen Fetić.

VIDEO: Tri atraktivna preigravanja Roka Šnofla

 

Reportažo s turnirja Kampus si boste lahko ogledali v četrtek na Šport TV 1 ob 18.00.

 

Foto: Šport TV
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Riera udaril po sodniku: “Bil je trinajsti igralec Kopra, NZS prosim, naj v prihodnosti ne sodi na naših tekmah” (VIDEO)...Več

2

Naslednik Jana Oblaka? Vidovšek Celju spet “ukradel” zmago (VIDEO)...Več

3

Riera zbodel svoj nekdanji klub: “Olimpija je točko proti nam slavila kot naslov prvaka!” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

2

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

3

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

4

Pirati varno do zaklada...Več