David Brekalo: Kljub šestim osvojenim točkam v slačilnici ni evforije
Slovenski nogometaši so tudi na drugi kvalifikacijski tekmi za evropsko prvenstvo prišli do zmage. V Stožicah so bili z 2:0 boljši od San Marina.
Po gostujoči zmagi nad Kazahstanom je Slovenija tako sploh prvič v kvalifikacijah za prvenstvo stare celine v uvodnem ciklu osvojila vse možne točke. To je bil tudi cilj reprezentance pred začetkom prvih dveh obračunov. Kljub temu, da je cilj izpolnjen, pa izbrana vrsta ne želi ustvarjati evforije. To je v naš mikrofon po zmagi nad San Marinom potrdil tudi branilec David Brekalo, ki opozarja na to, da Slovenijo čaka še kar nekaj zahtevnih tekem.
“Ne sme biti nobene evforije. V slačilnici je sigurno ni. Smo zadovoljni, a vsaka tekma pred nami bo težka. Nismo naredili še ničesar,” je bil v pogovoru za Šport TV jasen Brekalo.
VIDEO: David Brekalo po zmagi nad San Marinom
Foto, video: Šport TV
Spored
07:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024
12:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga Telemach
14:00
V ŽIVO
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2
15:00
V ŽIVO
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGP
16:00
V ŽIVO
Studio,
3, 4, Šport!
17:00
V ŽIVO
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2
18:00
V ŽIVO
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGP
19:00
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
19:25
V ŽIVO
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
21:30
DANES
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
23:30
DANES
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - Eredivisie
01:30
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska liga
TRENUTNO SE PREDVAJA
03:00
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - Eredivisie
05:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
07:00
Volendam - Ajax,
Nogomet - Eredivisie
09:00
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
09:30
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
11:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
13:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGP
14:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGP
15:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga Telemach
21:00
PRVIČ
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - Bundesliga
22:00
PRVIČ
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - Eredivisie
23:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Bundesliga: Heidenheim - Mainz,
Nogomet
07:00
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
08:00
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
09:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet
13:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
15:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
16:30
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
18:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Osnabrück - Schalke,
Nogomet
20:25
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
22:30
PRVIČ
Futsal: Vrhunci,
Futsal
22:45
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
00:30
FIA Karting European Championship: Val D ́Argenton, vrhunci,
Avtomobilizem
01:00
Bundesliga: Union Berlin - Bochum,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Köln - Freiburg,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Union Berlin - Bochum,
Nogomet
09:00
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
10:00
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
11:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
13:00
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
15:00
Golden Trail Series: 1. oddaja,
Gorski teki
15:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
17:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
19:00
PRVIČ
Ženski nogometni magazin: 26. oddaja,
Nogomet
19:30
PRVIČ
Pure Action: 33. oddaja,
Ekstremni športi
20:00
PRVIČ
MXGP Magazin: 5. oddaja,
Motokros
20:25
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
22:30
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
00:30
World of Free Sports: 18. oddaja,
Ekstremni športi
01:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Heidenheim - Mainz,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Union Berlin - Bochum,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet
11:00
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
12:00
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
13:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
17:00
MXGP Magazin: 5. oddaja,
Motokros
17:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
19:00
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
21:00
PRVIČ
Futsal magazin: 29. oddaja,
Futsal
21:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
23:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Heidenheim - Mainz,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Köln - Freiburg,
Nogomet
07:00
Köln - Freiburg,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga Telemach
11:00
36. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
11:30
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
13:25
V ŽIVO
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
15:25
V ŽIVO
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - Bundesliga
17:25
V ŽIVO
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
19:30
Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet - Bundesliga
19:55
V ŽIVO
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - Eredivisie
22:00
DANES
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGP
23:00
DANES
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGP
00:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
02:00
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
02:30
Val D ́Argenton, vrhunci,
Avtomobilizem - FIA Karting European Championship
TRENUTNO SE PREDVAJA
03:00
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - Eredivisie
05:00
Union Berlin - Bochum,
Nogomet - Bundesliga
07:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2
08:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2
09:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
11:00
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
11:30
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
13:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
17:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGP
18:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGP
19:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
21:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga Telemach
23:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - Bundesliga
00:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - Eredivisie
01:00
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Bundesliga: Köln - Freiburg,
Nogomet
07:00
Eredivisie: AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Union Berlin - Bochum,
Nogomet
11:00
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
12:00
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
13:00
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
17:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
19:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
20:30
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
22:30
DANES
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
00:00
Bundesliga: Vrhunci 32. kola,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Heidenheim - Mainz,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Köln - Freiburg,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
09:00
Eredivisie: Volendam - Ajax,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet
13:00
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
14:00
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
15:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
17:00
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
19:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
20:25
V ŽIVO
Poljska liga, ženske: Piotrcovia - Kobierzyce,
Rokomet
22:15
Bundesliga: Vrhunci 32. kola,
Nogomet
23:15
DANES
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
00:45
Bundesliga: Union Berlin - Bochum,
Nogomet
02:30
Ženski nogometni magazin: 26. oddaja,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Heidenheim - Mainz,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
09:00
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
10:00
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
11:00
Bundesliga: Union Berlin - Bochum,
Nogomet
13:00
Eredivisie: PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet
17:00
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
19:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
20:30
MXGP Magazin: 5. oddaja,
Motokros
21:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
23:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
00:30
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
02:30
Futsal magazin: 29. oddaja,
Futsal
03:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
06:45
Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
10:15
Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet - 2. Bundesliga
12:10
V ŽIVO
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - Eredivisie
14:15
Vrhunci,
Futsal - Futsal
14:25
V ŽIVO
Volendam - Ajax,
Nogomet - Eredivisie
16:30
Vrhunci,
Futsal - Futsal
16:40
V ŽIVO
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - Eredivisie
18:45
4. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
19:00
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024
19:55
V ŽIVO
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska liga
21:45
DANES
Heidenheim - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
23:45
DANES
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
01:30
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
TRENUTNO SE PREDVAJA
03:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2
sledi
04:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2
05:00
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - Eredivisie
06:45
Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska liga
08:15
32. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
08:45
1. oddaja,
Gorski teki - Golden Trail Series
09:15
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet - 2. Bundesliga
12:30
Volendam - Ajax,
Nogomet - Eredivisie
14:30
Granollers - La Rioja,
Rokomet - Španska liga
16:00
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
18:00
Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
19:30
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGP
20:30
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGP
21:30
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - Eredivisie
23:15
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
01:15
AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet - Eredivisie
03:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2
04:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2
05:00
Eredivisie: Feyenoord - Zwolle,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet
08:45
Pure Action: 32. oddaja,
Ekstremni športi
09:15
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
10:45
Eredivisie: PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet
12:30
2. Bundesliga: Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet
14:30
Španska liga: Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet
16:00
Španska liga: Granollers - La Rioja,
Rokomet
17:30
MX2: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
18:30
MX2: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
19:30
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
20:30
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
21:30
DANES
2. Bundesliga: Osnabrück - Schalke,
Nogomet
23:15
Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem
00:15
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
01:45
Eredivisie: Vrhunci 32. kola,
Nogomet
02:45
Futsal: Vrhunci,
Futsal
03:00
2. Bundesliga: Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet
06:45
MX2: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
07:45
MX2: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
08:45
Pure Action: 32. oddaja,
Ekstremni športi
09:15
Španska liga: Granollers - La Rioja,
Rokomet
10:45
2. Bundesliga: Osnabrück - Schalke,
Nogomet
12:30
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Nürnberg,
Nogomet
14:30
Španska liga: Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet
16:00
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
17:00
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
18:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
19:30
Eredivisie: PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet
21:30
2. Bundesliga: Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet
23:15
DANES
Poljska liga, ženske: Piotrcovia - Kobierzyce,
Rokomet
00:45
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
02:15
Idealna linija: 4. oddaja,
Avtomoto šport
02:30
MXGP Magazin: 5. oddaja,
Motokros
03:00
Eredivisie: AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet
06:45
Eredivisie: Feyenoord - Zwolle,
Nogomet
08:45
Pure Action: 33. oddaja,
Ekstremni športi
09:15
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
10:45
2. Bundesliga: Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet
12:30
2. Bundesliga: Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet
14:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
16:00
Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem
17:00
Eredivisie: Vrhunci 32. kola,
Nogomet
18:00
Španska liga: Granollers - La Rioja,
Rokomet
19:30
MX2: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
20:30
MX2: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
21:30
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
22:30
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
23:30
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Nürnberg,
Nogomet
01:15
Eredivisie: AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet
03:00
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet