Kazahstan v zadnjih minutah z norim preobratom Dance spravil na kolena
Nogometaši Kazahstana so po razočaranju v četrtek, ko so morali v uvodnem krogu kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2024 priznati premoč Sloveniji, danes veličastno prišli do treh točk. Proti Danski so 20 minut pred koncem tekme zaostajali 0:2, na koncu pa slavili s 3:2.
Za Dansko je oba zadetka dosegel 20-letni Rasmus Hojlund (21., 36.), ki je bil trikrat natančen tudi na četrtkovi tekmi proti Finski.
Kazahstan je znižal zaostanek v 73. minuti prek Baktijorja Zajnudinova, ki je zadel z bele točke, v 86. minuti je sledil natančen strel s približno 30 metrov Askata Tagibergena za 2:2, tri minute kasneje pa je Abat Ajmbetrov z glavo postavil senzacionalnih 3:2.
Danes bosta v skupini H še dve tekmi. Ob 18. uri bo Slovenija v Stožicah gostila San Marino, ob 20.45 pa sledil obračun Severna Irska – Finska.
Slovenija – San Marino ob 18.00 na Šport TV 1. Studio ob 17.00!
Foto: AP Photo via Guliver
Vir: STA
Spored
07:00
Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Mainz - Köln,
Nogomet - Bundesliga
11:00
3. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross Magazin
11:30
Podčetrtek - Triglav,
Košarka - Liga Nova KBM
13:00
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Celje - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
21:00
Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet - Bundesliga
21:30
PRVIČ
Najboljše v aprilu,
Nogomet - Bundesliga
22:00
PRVIČ
31. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
22:30
PRVIČ
25. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazin
23:00
Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
04:30
30. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
05:00
Mainz - Köln,
Nogomet - Bundesliga
07:00
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Celje - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
19:00
Najboljše v aprilu,
Nogomet - Bundesliga
19:30
PRVIČ
28. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
19:55
V ŽIVO
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
TRENUTNO SE PREDVAJA
22:00
Vrhunci 31. kola,
Nogomet - Bundesliga
sledi
23:00
Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
02:30
31. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
03:00
Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
13:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka
14:30
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
16:30
Bundesliga: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
17:30
PRVIČ
Bundesliga magazin: 36. oddaja,
Nogomet
18:00
PRVIČ
Idealna linija: 4. oddaja,
Avtomoto šport
18:15
Futsal: Vrhunci,
Futsal
18:25
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
20:25
V ŽIVO
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
22:30
DANES
2. Bundesliga: Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet
00:30
Španska liga: Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet
02:00
Eredivisie: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
03:00
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
05:00
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
07:00
2. Bundesliga: Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet
09:00
Bundesliga magazin: 36. oddaja,
Nogomet
09:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
11:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet
15:00
PRVIČ
FIA Karting European Championship: Val D ́Argenton, vrhunci,
Avtomobilizem
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
17:30
PRVIČ
Pure Action: 32. oddaja,
Ekstremni športi
18:00
PRVIČ
World of Free Sports: 18. oddaja,
Ekstremni športi
18:30
PRVIČ
Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem
19:30
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Studio pred Maribor - Celje,
Nogomet
20:15
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
22:15
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Studio po Maribor - Celje,
Nogomet
22:30
DANES
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
00:30
Bundesliga: Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Köln - Freiburg,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
11:00
Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem
12:00
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
14:00
V ŽIVO
MX2: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
15:00
V ŽIVO
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
16:00
V ŽIVO
Studio,
3, 4, Šport!
17:00
V ŽIVO
MX2: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
18:00
V ŽIVO
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
19:00
Pure Action: 32. oddaja,
Ekstremni športi
19:25
V ŽIVO
Bundesliga: Heidenheim - Mainz,
Nogomet
21:30
DANES
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet
23:30
DANES
Eredivisie: PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet
01:30
Španska liga: Granollers - La Rioja,
Rokomet
03:00
Eredivisie: Feyenoord - Zwolle,
Nogomet
05:30
Kalisz - Elblag,
Rokomet - Poljska liga, ženske
07:00
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet - Eredivisie
13:00
Krka - Domžale,
Košarka - Liga Nova KBM
14:30
Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
21:00
Celje - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
23:00
Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Ilirija - LTH Castings,
Košarka - Liga Nova KBM
02:30
25. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazin
03:00
Mainz - Köln,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
07:00
Krka - Domžale,
Košarka - Liga Nova KBM
08:30
Najboljše v aprilu,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Mainz - Köln,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Celje - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
21:00
Vrhunci 31. kola,
Nogomet - Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
22:00
DANES
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
sledi
23:30
Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
01:30
Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet - Bundesliga
03:30
Puente Genil - Nava,
Rokomet - Španska liga
05:00
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
11:00
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
13:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
17:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka
18:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet
20:25
V ŽIVO
Španska liga: Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet
22:15
Idealna linija: 4. oddaja,
Avtomoto šport
22:30
DANES
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
00:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
02:00
Bundesliga magazin: 36. oddaja,
Nogomet
02:30
Maraton: Madrid,
Atletika
05:00
Bundesliga: Najboljše v aprilu,
Nogomet
05:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka
07:00
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
11:00
Idealna linija: 4. oddaja,
Avtomoto šport
11:15
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet
15:00
Bundesliga magazin: 36. oddaja,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
17:30
PRVIČ
Golden Trail Series: 1. oddaja,
Gorski teki
18:00
PRVIČ
Bundesliga: Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet
18:25
V ŽIVO
Bundesliga: Köln - Freiburg,
Nogomet
20:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet
22:30
DANES
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
00:30
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
02:30
Pure Action: 32. oddaja,
Ekstremni športi
03:00
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Köln - Freiburg,
Nogomet
09:00
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
11:00
Bundesliga magazin: 36. oddaja,
Nogomet
11:30
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
13:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Union Berlin - Bochum,
Nogomet
17:25
V ŽIVO
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet
19:30
Bundesliga: Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet
19:55
V ŽIVO
Eredivisie: Feyenoord - Zwolle,
Nogomet
22:00
DANES
MXGP: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
23:00
DANES
MXGP: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros
00:00
Bundesliga: Heidenheim - Mainz,
Nogomet
02:00
Pure Action: 32. oddaja,
Ekstremni športi
02:30
FIA Karting European Championship: Val D ́Argenton, vrhunci,
Avtomobilizem
03:00
Eredivisie: AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet
05:15
Paderborn - Elversberg,
Nogomet - 2. Bundesliga
07:05
St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:55
35. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
09:25
Podčetrtek - Triglav,
Košarka - Liga Nova KBM
10:50
Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. Bundesliga
12:45
Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet - Bundesliga
13:10
Kalisz - Elblag,
Rokomet - Poljska liga, ženske
14:40
Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
16:05
Celje - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
18:15
Krka - Domžale,
Košarka - Liga Nova KBM
19:40
Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. Bundesliga
21:35
Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet - Eredivisie
23:30
Madrid,
Atletika - Maraton
02:10
Vrhunci 31. kola,
Nogomet - Eredivisie
03:05
Vrhunci,
Futsal - Futsal
03:15
Eintracht Braunschweig - Hamburger SV,
Nogomet - 2. Bundesliga
05:00
Hertha - Hannover,
Nogomet - 2. Bundesliga
06:45
St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
17. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free Sports
09:15
Krka - Domžale,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. Bundesliga
12:30
Najboljše v aprilu,
Nogomet - Bundesliga
13:05
Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
14:30
Puente Genil - Nava,
Rokomet - Španska liga
16:05
Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. Bundesliga
18:00
Podčetrtek - Triglav,
Košarka - Liga Nova KBM
19:30
Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet - Eredivisie
TRENUTNO SE PREDVAJA
21:30
Celje - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
sledi
23:30
DANES
Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
01:00
Kalisz - Elblag,
Rokomet - Poljska liga, ženske
02:30
28. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
03:00
Paderborn - Elversberg,
Nogomet - 2. Bundesliga
04:50
Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. Bundesliga
06:40
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
08:35
Poljska liga, moški: Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet
10:05
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
11:55
Maraton: Madrid,
Atletika
14:35
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka
16:05
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hamburger SV,
Nogomet
18:00
Bundesliga magazin: 36. oddaja,
Nogomet
18:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Nürnberg,
Nogomet
20:30
DANES
2. Bundesliga: Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet
22:30
DANES
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
00:00
Španska liga: Huesca - Bidasoa Irun,
Rokomet
01:30
Poljska liga, ženske: Kalisz - Elblag,
Rokomet
03:00
Bundesliga: Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet
05:00
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
06:45
Bundesliga magazin: 36. oddaja,
Nogomet
07:15
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka
08:45
2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Nürnberg,
Nogomet
10:45
2. Bundesliga: Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet
12:45
Idealna linija: 4. oddaja,
Avtomoto šport
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Osnabrück - Schalke,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Najboljše v aprilu,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet
17:30
DANES
2. Bundesliga: Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet
19:30
DANES
2. Bundesliga: Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet
21:15
DANES
Bundesliga: Stuttgart - Bayern München,
Nogomet
23:15
DANES
Bundesliga: Köln - Freiburg,
Nogomet
01:00
Prva liga Telemach: Maribor - Celje,
Nogomet
03:00
2. Bundesliga: Kaiserslautern - Magdeburg,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Osnabrück - Schalke,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig,
Nogomet
08:45
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Šentjur - Cedevita Olimpija, prva tekma,
Košarka
10:15
2. Bundesliga: Hansa Rostock - Karlsruher,
Nogomet
12:10
V ŽIVO
Eredivisie: PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet
14:15
Futsal: Vrhunci,
Futsal
14:25
V ŽIVO
Eredivisie: Volendam - Ajax,
Nogomet
16:30
Futsal: Vrhunci,
Futsal
16:40
V ŽIVO
Eredivisie: AZ Alkmaar - Twente,
Nogomet
18:45
Idealna linija: 4. oddaja,
Avtomoto šport
19:00
Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem
19:55
V ŽIVO
Španska liga: Granollers - La Rioja,
Rokomet
21:45
DANES
Bundesliga: Heidenheim - Mainz,
Nogomet
23:45
DANES
2. Bundesliga: Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet
01:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Ilirija - GGD Šenčur, prva tekma,
Košarka
03:00
MX2: VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros
04:00
MX2: VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros