single
[3194]
187175

Timi Max Elšnik: V vsako tekmo, kot da je zadnja (VIDEO)

Avtor: Luka Cotič
19. 3. 2023, 07.58

Zadnjo tekmo 28. kroga Prve lige Telemach bosta v Fazaneriji igrali Mura in Olimpija. Pred derbijem prvega kroga četrte četrtine prvenstva bomo za vas pripravili studijski program, znotraj katerega boste lahko videli zanimiv prispevek iz tabora vodilne ekipe lige.

Olimpija je sredi tedna z zmago v Celju uspešno prebolela boleč domač poraz proti Domžalam, ki so prejšnji konec tedna končale leto dni dolgo obdobje brez poraza zeleno-belih v Stožicah. Zmaji v tekoči sezoni še niso klonili dvakrat zapored in so na dobri poti proti naslovu prvakov.

Kapetan Timi Max Elšnik je v mestu ob Savinji vknjižil jubilejni 100. nastop za Olimpijo v vseh tekmovanjih. V Prvi ligi ima 87 nastopov, 11 zadetkov in 10 podaj. V aktualni sezoni je na 24 tekmah zbral štiri gole in tri asistence. Zadel je tudi ob zadnjem obisku Murske Sobote.

Studio pred tekmo Mure z Olimpijo se bo na Šport TV 1 pričel ob 16:45, neposredni prenos derbija pa ob 17:30. Vabljeni v družbo prvakov!

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Benjamin Šeško: “Generalno gledano, je bila moja letošnja sezona pri Leipzigu dobra” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Menjave vratarjev niso pogoste, Riera ima očitno težave s Silvo (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Zadnji korak je najtežje storiti, Olimpija mora s kakovostjo “zbrcati” žogo v gol za naslov” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

2

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

3

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več