single
[2,3194]
185084

Gorica išče novega trenerja, Srebrnič je preteklost

Avtor: Šport TV
24. 2. 2023, 10.55

Po naših informacijah smo izvedeli, da se je Gorica razšla z dolgoletnim trenerjem Miranom Srebrničem.

Do nedelje, ko bo Gorica igrala proti Domžalam, bodo trenerski štab tako vodili Florijan Debenjak, Saša Ranić in Aleksandar Rodić.

Srebrnič je bil sicer na čelu “vrtnic” v petih obdobjih. Od julija leta 2008 sprva kot pomočnik. Klub je nato kot glavni trener prevzel še v isti sezoni in ga vodil do septembra leta 2009. Na klop Gorice se je vnovič vrnil v sezoni 2010/11 in tam ostal vse do junija leta 2012. V sezoni 2012/13 do 2014/15 je nato zopet opravljal vlogo pomočnika glavnega trenerja. Oktobra 2014 je za nekaj več kot mesec dni vnovič prevzel dirigentsko paličico. Sledilo je njegovo najdaljše obdobje. Od leta 2014/15 pa vse do 2018/19 je klub vodil na kar 151 tekmah.

Po tem ko je vmes bil tudi glavni trener Kopra, je novogoriški ponos ponovno prevzel julija 2021. V letošnji sezoni mu z Gorico ob vrnitvi med elito ni šlo najbolje. Trenutno se štirikratni državni prvaki z dvema zmagama, devetimi remiji in 12 porazi namreč nahajajo na zadnjem mestu Prve lige Telemach.

Uradno izjavo o Srebrničevem odhodu lahko s strani kluba pričakujemo v kratkem.

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Kek odkrito: “Tekmi proti Kosovu in Švici moramo dobiti, če hočemo kaj več” (VIDEO)...Več

2

Zvezdan Mitrović po evropski uverturi: “Zelo pomembno je, da smo začeli z zmago” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Gajser z vpogledom na finale sezone MXGP v Avstraliji...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Orli na radarju...Več

2

Matić: Riera bi bil v Olimpiji ali Mariboru že odpuščen, Celje pa ga je potrpelo in počakalo! (VIDEO)...Več

3

Nepopustljivi Slovenci v izdihljajih srečanja do velike točke proti Švedski (VIDEO)...Več