[3137,2]
175687

11. 11. 2022, 13.05

Štirinajsti krog Bundeslige se je v sredo zaključil z obračuni med Leipzigom in Freiburgom, frankfurtskim Eintrachtom in Hoffenheimom ter berlinskim Unionom in Augsburgom. Še posebej zanimivo je bilo na zadnjem srečanju, kjer je trenutno drugouvrščeni Union proti štirinajstouvrščenemu Augsburgu prišel zgolj do točke.

Ena izmed bolj izstopajočih potez srečanja se je zgodila v 7. minuti. Vezist Uniona Paulo Seguin je odlično podal vtekajočemu Sheraldu Beckerju. Vratar Augsburga Rafał Gikiewicz je pri tem povsem nespametno zapustil vrata in enemu izmed najhitrejših napadalcev v Bundesligi omogočil, da je zadel za zgodnje vodstvo domače ekipe.

To pa ni bil edini zadetek, ki smo ga videli v prvem polčasu. Florian Niederlechner je zgolj minuto pozneje izid izenačil. Do konca polčasa sta padla še dva gola. Za ponovno vodstvo Berlinčanov je v 22. minuti zadel Kevin Behrens, nato pa je v 39. minuti na sceno ponovno stopil Florian Niederlechner, ki je postavil končni izid 2:2.

Bundesliga: Freiburg – Union Berlin, v nedeljo ob 17.25 na Š1!

Foto/Video: Šport TV

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več