single
[2,3194]
175646

PLT: Olimpija po remiju Kopra in Celja še povišala prednost na vrhu, Maribor do nove visoke zmage

Avtor: Šport TV
11. 11. 2022, 08.31

V nedeljo sta se na stadionu Z'dežele na derbiju 17. kroga Prve lige Telemach pomerila Celje in Koper in se po golih Osujija in Matka razšla z remijem 1:1. S tem pa se je še povišala prednost Olimpije na vrhu lestvice.

Že v soboto sta zadnji krog domačega nogometnega prvenstva v letošnjem koledarskem letu odprli moštvi Brava in Radomelj. Moštvi sta se v Šiški prav tako razšli z remijem 1:1. Vodilna Olimpija je prvi del Prve lige Telemach zaključila z visoko zmago v Domžalah. Z dvema goloma ob zmagi s 3:0 se je znova izkazal Svit Sešlar.

Trojni nedeljski spored so z visoko zmago začeli tudi nogometaši Maribora. Zanje reprezentančni odmor očitno prihaja v napačnem trenutku, saj so sežanski Tabor premagali s kar 4:0. Hattrick pa je dosegel Marko Tolić. Za konec kroga je Mura doma z 2:0 premagala Gorico.

Prva liga Telemach, 17. krog
Sobota, 12. november
Bravo – Radomlje 1:1
Domžale – Olimpija 0:3

Nedelja, 13. november
Tabor Sežana – Maribor 0:4
Celje – Koper 1:1
Mura – Gorica 2:0


Standings provided by Sofascore

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

3

Nukić in R. Mavrič napovedujeta: Celje bo sproščeno, Bravu pa je liga spet edina pot v Evropo (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

2

Pokal razgalil favorite, Evropa visi na nitki: Kdo bo ostal praznih rok?...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več