175340

Poškodovanega Francoza klubski zdravnik brcnil v glavo (VIDEO)

7. 11. 2022, 12.09

Dortmundska Borussia je v drugi polovici oktobra ujela pravo formo, ki se očitno nadaljuje tudi v prvih dnevih novembra.

Nemški velikan je v trinajstem krogu Bundeslige na domačem terenu s 3:0 odpravil Bochum, četa Edina Terzića na četrtem mestu ohranja stik z rivali za vrh lestvice, vodilni Bayern ima le tri točke več. Sobotni dvoboj je poleg treh zadetkov ponudil tudi številne zdrse in padce, ki so bili posledica spolzke in mokre travnate površine v Dortmundu.

Težave so imeli tako domači kot gostujoči nogometaši, v drugem polčasu pa tudi klubski zdravnik Bochuma, ki je ob težavah Anthonyja Losillaja slednjega še močno brcnil v glavo. Na srečo je lahko francoski veteran po začetni bolečini nadaljeval srečanje.

Foto in Video: Šport TV

1

2

Nekdanji kralj strelcev: Jakupović in Matko že zdaj pri zavidljivem številu golov! (VIDEO)...Več

3

Krznar: “Za poraz je kriv prvi polčas, eksperimentiranje se ni obrestovalo” (VIDEO)...Več