[3137]
174635

Dve muhi na en mah: Močna enajstmetrovka Grifa kar odbila kamero za golom (VIDEO)

31. 10. 2022, 12.22

Ob Unionu iz Berlina v Bundesligi v letošnji sezoni znova preseneča in navdušuje tudi Freiburg. Ta je v nedeljo z 2:0 premagal Schalke in znova skočil na tretje mesto lestvice.

Sedmo zmago sezone v domačem prvenstvu je Freiburgu v največji meri priigral Vincenzo Grifo. Italijan je z natančnim strelom goste v nedeljo v vodstvo popeljal v sodnikovem podaljšku prvega polčasa. Zmago svojega moštva pa potrdil z izkoriščeno enajstmetrovko v 61. minuti. Prav z izvedbo najstrožje kazni je Grifo še enkrat več dokazal, kako močan strel ima. Z njim je namreč ob doseženem golu tudi pokvaril kamero za golom Schalkeja.

Foto, video: Šport TV