single
[2,3194]
174454

Mladi talent Domžal bo lahko igral za Slovenijo

Avtor: Urban Kolman
29. 10. 2022, 13.22

Nogometaš Emir Saitoski bo lahko v prihodnje nastopal za Slovenijo, je sporočila Nogometna zveza Slovenije. Na podlagi njene zahteve je namreč pridobil pravico nastopa za slovenske reprezentance.

Član Domžal je doslej nastopal za mlajše reprezentančne selekcije rodne Severne Makedonije, menjavo nogometnega državljanstva pa je v petek odobril odbor za status igralcev Mednarodne nogometne zveze (Fifa).

Leta 2003 rojeni Saitoski se je kljub mladosti že dodobra uveljavil tudi v članskem nogometnem prvenstvu. V Prvi ligi Telemach je doslej zbral 26 nastopov, enajst v letošnji sezoni, debitantski nastop v članskih tekmovanjih pa je vknjižil v sezoni 2020/21, ko je štel 17 let, so pojasnili pri NZS.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Zgodovinski kolaps Ajaxa: V podaljšku ostali brez zmage in naslova (VIDEO)...Več

2

Peter Irt: “Organizatorjem je praktično vseeno za dirkače” (VIDEO)...Več

3

Benjamin Šeško: “Generalno gledano, je bila moja letošnja sezona pri Leipzigu dobra” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

2

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

3

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več