single
[2]
17214

Težave za snubce, Bernardeschi z novo pogodbo?

Avtor: Rok Grilec
8. 4. 2017, 21.48

V Firence se je vsak teden zgrinjalo več oglednikov in agentov, italijanski nogometni biser Federico Bernardeschi je bil tarča številnih evropskih velikanov, a zdaj so pri Fiorentini precej zagrenili življenje snubcem.

Italijanski La Nazione se je namreč razpisal o tem, da obstaja nov načelni dogovor med klubom in mladim igralcem, ki napoveduje podaljšanje sodelovanja. Nova pogodba bi Italijanu seveda prinesla precej višjo plačo, po nekaterih trditvah bi na sezono v žep pospravil kar 2,5 milijona evrov. To bi bilo kar 800 tisoč evrov več kot trenutno zasluži Španec Borja Valero, ki je najbolj plačan nogometaš v Firencah.

Tisto, kar je najbolj šokiralo morebitne snubce, pa je dejstvo, da naj bi nova odkupna klavzula nogometaša znašala kar 70 milijonov evrov! Astronomska cena, ki bi utegnila biti preveč drastična tudi za Chelsea, Juventus in Inter, ki so najbolj zagreti za usluge mladega talenta.

Bernardeschi bo svoje razkošno znanje naslednjič pokazal že ob 12.25, ko Josip Iličić in soigralci gostujejo v Genovi pri Sampdorii. Neposredni prenos obračuna si boste lahko ogledali na Š1. Vabljeni! 

 

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Šok na Parku princev, sosedje izločili branilce naslova...Več

2

Edo Murić v oddaji Peta četrtina razkril: ”Zaradi brata upam, da bo najboljša Polzela” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Gledalcu izbil pivo, za kazen iz protinapada njegovo moštvo prejelo zadetek...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več

2

Gajser uradno član Yamahe: “Pripravljen sem dati vse od sebe in upam, da se bomo lahko borili za naslov” (FOTO)...Več

3

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več