171832

Grabić po porazu: “Rezultat je glede na igro nerealen” (VIDEO)

Avtor: Urban Kolman
1. 10. 2022, 22.50

Na zadnjem sobotnem obračunu sta se na Bonifiki srečala domači Koper in gostujoči Bravo. Ob koncu prvega polčasa so povedli kanarčki, ko je v 38. minuti iz prekinitve zadel Benedičič. V drugem polčasu je za končno zmago z 2:0 zadel Kotnik. Bravo je tako utrpel sedmi poraz v sezoni.

Trener Ljubljančanov Dejan Grabić je bil po tekmi prepričan, da so si njegovi varovanci od tekme zaslužili več. Bil je mnenja, da je Bravo bil boljši nasprotnik ter da je bil rezultat nerealen. Kljub temu je potrdil, da bodo vztrajali in ne bodo obupali, saj jim kakovosti ne manjka.

Video, foto: Šport TV

1

2

3

1

Šeško se ne misli ustaviti, mojstrski zadetek tudi proti polfinalistom lige prvakov! (VIDEO)...Več