single
[2,3194]
167852

Gorica pripeljala okrepitev iz poljskega prvoligaša

Avtor: Šport TV
20. 8. 2022, 17.48

Slovenski nogometni prvoligaš Gorica je okrepil svojo zvezno vrsto. Kot so sporočili iz kluba, bo naslednje pol leta kot posojen nogometaš poljskega prvoligaša Korona Kielce za goriško zasedbo igral 21-letni Zvonimir Petrović.

Mladi reprezentančni vezist Bosne in Hercegovine se je dokazoval v nogometni šoli Viteza, od koder je že pri 18 letih zapustil domovino in odšel v poljsko ligo. Pri Koroni je najprej igral za mladinsko kategorijo, potem pa tudi za člansko ekipo. V prvi poljski ligi je zbral 37 nastopov.

Gorica in Korona sta se dogovorila za polletno posojo z možnostjo podaljšanja.

“Slišal sem veliko dobrega o Gorici. Gre za klub z zgodovino in za katerega bo vsekakor lepo igrati. Situacija je taka, kakršna je – na lestvici imamo tri točke, kar moramo izboljšati. Prihajam ne samo kot novinec, ampak kot nekdo, ki bo Gorici pomagal uresničiti cilj. Za prihod me je najbolj motivirala veličina kluba,” je za spletno stran Gorice povedal Petrović.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Murić po zmagi: “Reprezentančno kariero sem podaljšal vsaj za tri dni, na fante sem ponosen” (VIDEO)...Več

2

Luka Dončić po preboju v četrtfinale: “Vsa čast celotni ekipi, verjamemo, da lahko sežemo še višje” (VIDEO)...Več

3

Martin Krampelj: “Luko je lepo gledati, še lepše pa je z njim igrati” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sanjski dom sanjskega dirkača: Tim Gajser odprl vrata luksuzne hiše in garaže (VIDEO)...Več

2

Nepopustljivi Slovenci v izdihljajih srečanja do velike točke proti Švedski (VIDEO)...Več

3

Dončić pred izločilnimi boji: “Mi upamo na medaljo, verjamemo vase” (VIDEO)...Več