single
[3137,2]
166711

Je Köln našel zamenjavo Modesta?

Avtor: Šport TV
9. 8. 2022, 08.11

Nemški mediji poročajo, da je Köln našel zamenjavo za Anthonyja Modesta, ki odhaja v dortmundsko Borussio. ‘’Rumeno-črni’’ so namreč v nedeljo sporočili, da so se z dosedanjim prvim napadalcem ‘’kozličkov’’ dogovorili za enoletno sodelovanje.

Modeste bo v Dortmundu igral kot zamenjava za letošnjo okrepitev Sebastiana Hallerja, ki mora po odkritju tumorja na modih na kemoterapijo in bo dlje časa odsoten z nogometnih zelenic.

Vodstvo Kölna je po odhodu 34-letnega francoskega napadalca hitro zavihalo rokave. Po pisanju različnih nemških portalov naj bi bil prva tarča napadalec Greuther Fürthov Branimir Hrgota. Šved sicer v lanski sezoni z devetimi zadetki in šestimi podajami ni mogel preprečiti izpada ‘’deteljic’’ iz prve lige.

Če bo do prestopa prišlo, bodo morali ‘’kozlički’’ za usluge Šveda odšteti med 1.5 in 2 milijonoma evrov. Koln se je sicer že pred časom zanimal za usluge Hrgote. 29-letni napadalec tedaj ni želel razmišljati o odhodu, je pa dal vedeti, da mu zanimanje godi. ‘’O prihodnosti ne razmišljam. Pogodba z Greuther Fürthom mi poteče leta 2024. Uživam v Nemčiji. Köln je nedvomno dober klub.’’

Bundesliga: Leipzig – Köln, v soboto od 15.25 na Š1! 

Foto: Alexander Scheuber/Bundesliga/Bundesliga Collection via Getty Images

Zadnje video vsebine

1

Analiza ŠTV: Maribor še vedno ne ponuja napadalnih variant, preveč je prepuščeno naključjem! (VIDEO)...Več

2

Pri Mariboru puško že vrgli v koruzo: “Da Celjani ne bi postali prvaki, bi se moral zgoditi mali čudež”...Več

3

Celjani po evrogolu Nieta dobili štajerski derbi in napravili ogromen korak proti naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Liverpool zapušča največji vseh časov?...Več

3

Slovenski kadeti napolnili mrežo severnomakedonskih vrstnikov (VIDEO)...Več