single
[5]
16644

Prokop na klop Nemčije, debi maja s Slovenijo

Avtor: Rok Grilec
11. 3. 2017, 15.31

Vodstvo Nemške rokometne zveze (DHB) je potrdilo, da 37-letni trener Leipziga Christian Prokop takoj prevzema mesto selektorja moške reprezentance, poročajo agencije.

Prvotno naj bi Prokop z delom začel šele maja, premiero na nemški klopi pa naj bi doživel 3. maja na tekmi kvalifikacij z evropsko prvenstvo proti Sloveniji.

“Zelo sem hvaležen Leipzigu, da smem delo z reprezentanco začeti že zdaj. Gre za pomembno obdobje, ko bomo naredili bazo za naslednje naloge. Sicer bi nam pred tekmo s Slovenijo za pripravo praktično ostal le en dan,” selektorja Prokopa citirajo nemški mediji.

 

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več