166325

PLT: Radomljani še naprej ostajajo neporaženi, Olimpiji večni derbi

Avtor: Kenny Jan
7. 8. 2022, 11.47

4. krog Prve lige Telemach sta na Krasu otvorila Tabor in Celje. Mnogi so pričakovali zmago za slovenske razmere nesramno bogate ekipe Celja, a so Kraševci še enkrat več dokazali, da kljub številnim težavam s sestavo kadra letos ne bodo lahek zalogaj. Zmaga je namreč ostala v Sežani. V soboto so se Šiškarji pomerili proti Domžalčanom, z minimalno zmago so slavili Domžalčani. Nogometaši Radomelj so v prvem nedeljskem obračunu proti Muri uspeli osvojiti točko.

V nedeljo je sledil še vrhunec kroga. Na večnem derbiju na Ljudskem vrtu so z 0:2 slavili nogometaši Olimpije. Ljubljančane je v vodstvo popeljal Svit Sešlar v 36. minuti, Timi Max Elšnik pa je prednost podvojil v 79. minuti.

V ponedeljek bo na sporedu še primorski derbi.

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več

2

3

1

Šeško se ne misli ustaviti, mojstrski zadetek tudi proti polfinalistom lige prvakov! (VIDEO)...Več