single
[1176]
162915

Šampion, ki obožuje Indonezijo: Bilo je popolno!

Avtor: Blaž Magdič
27. 6. 2022, 13.22

Karavana svetovnega prvenstva v motokrosu se v dirki v Indoneziji odpravlja na zaslužene počitnice. MXGP dirkači bodo naslednjič na delu 17. julija, ko bo v Loketu na sporedu VN Češke.

Tim Gajser, HRC Honda

Tja se Tim Gajser odpravlja kot vodilni v skupnem seštevku, njegova prednost pred zasledovalci pa znaša več kot 120 točk. Velemojster na motorju HRC Honde je na indonezijski preizkušnji vnovič zablestel z zmagama v obeh vožnjah, na tak način je le še potrdil glavno kandidaturo za četrti naziv najboljšega na svetu v prestižnem razredu.

Na najbolj oddaljeni dirki v koledarju je bil Tim prva zvezda, saj ga je množica navijačev oblegala na vsakem koraku. “Za mano je popoln vikend v Indoneziji. Hvala moji ekipi in vsem, ki me spremljajo,” je na Instagramu zapisal navdušeni šampion.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tim Gajser (@tiga243)

 

Foto: HRC Honda

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: Ne glede na statuse v klubih, do oktobra bodo morali Slovenci delati na sebi!...Več

2

Polom mladih Slovencev, Norvežani slavili s petardo (VIDEO)...Več

3

Nogometni legendi o košarkarskem spektaklu: Slovenija raste, naj pade še Nemčija! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sanjski dom sanjskega dirkača: Tim Gajser odprl vrata luksuzne hiše in garaže (VIDEO)...Več

2

Nepopustljivi Slovenci v izdihljajih srečanja do velike točke proti Švedski (VIDEO)...Več

3

Dončić pred izločilnimi boji: “Mi upamo na medaljo, verjamemo vase” (VIDEO)...Več