single
[3145]
162773

Laković dobil svojega naslednika

Avtor: Šport TV
25. 6. 2022, 15.19

Nemški košarkarski prvoligaš Ulm, kjer je nedavno trenersko delo končal slovenski strateg Jaka Lakovič, je našel novega trenerja. Ekipo bo vodil nekdanji nemški reprezentant Anton Gavel, so danes sporočili iz Ulma.

Nekdanji kapetan slovenske košarkarske reprezentance Jaka Lakovič se je pred dnevi odločil za možnost predčasnega odhoda iz Ulma, s katerim ga je pogodba sicer vezala do leta 2023. S španskim moštvom Gran Canaria je podpisal dveletno pogodbo, v nemškem klubu pa je preživel zadnje tri sezone.

Tako Lakovičev nekdanji kot bodoči klub sta možna tekmeca edinega slovenskega udeleženca evropskega pokala Cedevite Olimpije, saj bosta obe ekipi, tako kot ljubljanska, tudi v naslednji sezoni nastopali v drugem najmočnejšem evropskem klubskem tekmovanju.

Vir: STA
Foto: Sportida

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več