[4]
162499

NHL: Colorado le še zmago oddaljen od naslova

23. 6. 2022, 08.24

Hokejisti Colorada Avelananche so le še za zmago oddaljeni od naslova prvaka severnoameriške profesionalne hokejske lige NHL. Na četrti tekmi finalne serije so v gosteh branilce naslova, igralce Tampe Bay Lightning, premagali po podaljšku, izid je bil 2:3, s tem pa povedli s 3:1 v zmagah.

Na začetku 13. minute podaljška je odločilen gol dosegel Nazem Kadri, pred tem sta za goste v polno zadela še Nathan MacKinnon in Andrew Cogliano, slednji je končen izid rednega dela postavil na začetku tretje tretjine.

Strelca golov za domače sta bila Anthony Cirelli, ki je bil natančen že v 36. sekundi tekme, ter Victor Hedman.

Peta tekma bo v noči s petka na soboto v Denverju.

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več