single
[38]
161990

Jorgić razočaran zapušča Zagreb

Avtor: Blaž Magdič
16. 6. 2022, 21.06

Slovenski namiznoteniški igralci so hitro zaključili turnir serije WTT Contender v Zagrebu. Potem ko se nobenemu na glavno tekmovanje ni uspelo prebiti iz kvalifikacij, so že v prvem krogu glavnega turnirja izpadli tudi Darko Jorgić in ženska dvojica Ana Tofant/Katarina Stražar, ki so bili na glavni del tekmovanja uvrščeni neposredno.

Jorgića, drugega nosilca in šestega igralca sveta, je presenetljivo s 3:1 premagal Indijec Sathiyan Gnanasekaran, 34. igralec z lestvice ITTF. Hrastničan je gladko, z 11:6 dobil prvi niz, nato pa je izgubil tri izenačene nize, ki so se končali z 12:10, 11:9 in 12:10.

Od Tofantove in Stražarjeve sta bili s 3:0 (1, 9, 7) boljši domači igralki Mateja Jeger in Hana Arapović.

Naslednji turnir serije bo na Otočcu, od 20. junija do 26. junija pa tam ne bo igrala najmočnejša slovenska zasedba, reprezentante namreč čaka nastop na sredozemskih igrah.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Svit Sešlar: “Vrnitev v Slovenijo ni korak nazaj” (VIDEO)...Več

2

Dudić z obljubo navijačem: “Prvi polčas je pokazal, kako želimo igrati in kaj lahko pričakujete” (VIDEO)...Več

3

Bayern še drugič zapored brez zmage: Vušković ustavil Bavarce (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več