single
[2]
16130

Matić zapušča Olimpijo, na posojo v Prekmurje

Avtor: Rok Grilec
15. 2. 2017, 21.08

Nekdanji slovenski reprezentant Darijan Matić bo do konca junija kot posojen nogometaš Olimpije nosil dres tretjeligaša Mure.

Matić zapušča Olimpijo, na posojo v Prekmurje

Med drugim je Matić zbral 50 nastopov v prvi ukrajinski ligi, 30 nastopov v prvi romunski ligi in 29 nastopov v prvi ruski ligi. V Sloveniji je igral za Olimpijo, Triglav, Koper, Domžale in Interblock. Za Slovenijo je zbral 10 nastopov.

 

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Arnol potegnil črto pod uspešno sezono: “Naš način igre je tisti, ki je naredil razliko” (VIDEO)...Več

2

Bessone kljub klavrni sezoni ostaja optimističen za prihodnost: “Olimpijo bomo vrnili na vrh” (VIDEO)...Več

3

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več