single
[4]
160063

Slovenski reprezentant ostaja v Tivoliju tudi v prihodnji sezoni

Avtor: Blaž Magdič
25. 5. 2022, 10.58

Pred navijači hokejske zasedbe SŽ Olimpije je zanimiv popoldan. Na sporedu bo namreč žreb skupin za CHL Ligo prvakov, kjer bodo Zmaji prvič okusili slast igranja med evropsko elito.

Že nekaj ur pred tem pa so v Tivoliju podpornikom ponudili razlog za dobro voljo. Vodstvo kluba je sporočilo, da bo del kolektiva v sezoni 2022/2023 tudi slovenski reprezentant Miha Zajc. 25-letnik je v zadnji sezoni razširjenega avstrijskega prvenstva na 35 tekmah zbral 18 točk, v prihajajoči sezoni pa se bo premierno predstavil tudi v ligi prvakov.

Kdo bodo tekmeci SŽ Olimpije pa lahko od 16. ure dalje preverite na Šport TV 1, kjer bo na sporedu neposredni prenos žreba skupin.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Brečko predstavil vizijo: “Olimpija je speči velikan, številni vidijo težave, jaz pa potencial” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Na Krimu pospremili letošnji malonogometni “Pozdrav poletju”...Več

3

VIDEO: Gol, ki ga v Sloveniji še niste videli, na Vrhniki je zadel s škarjicami...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Odličen izplen za Slovenca v Latviji, Gajser tik pod zmagovalnim odrom, Pancar do rezultata sezone...Več

2

Mišo Brečko je novi trener Olimpije!...Več

3

Vinícius prišel, videl, a še zdaleč ne zmagal...Več