single
[5]
15661

Bodo Krimovke kos evropskim prvakinjam?

Avtor: Rok Grilec
3. 2. 2017, 16.04

Po premoru se obračuni Lige prvakinj znova vračajo v dvorano na Kodeljevem. To soboto bodo rokometašice Krima Mercatorja tam odigrale prvo domačo tekmo druga dela tekmovanja. V 2. kolu se bodo ob 17. uri srečale z ekipo CSM Bukarešte, ki brani naslov med evropsko klubsko elito.

Bodo Krimovke kos evropskim prvakinjam?

Med njimi najdemo tudi dve nekdanji krimovki, hrvaško vratarko Jeleno Grubišić (184 cm, 1987) ter krožno napadalko Oano Andreeo Maneo (176 cm, 1985).

Ekipa Krima Mercatorja se bo tekmicam zoperstavila brez Elizabeth Omoregie, ki okreva po poškodbi kolena, zelo vprašljiv pa je tudi nastop Miše Marinček. Kapetanko ekipe mučita viroza in povišana telesna temperatura.

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več