single
[3]
14553

Jurček tri leta za Union Olimpijo

Avtor: Rok Grilec
13. 1. 2017, 15.08

Prvo profesionalno pogodbo z Unionom Olimpijo je podpisal 18-letni Žiga Jurček, so danes sporočili iz kluba in dodali, da sta mladi košarkar in klub sklenila triletno sodelovanje.

Jurček tri leta za Union Olimpijo

Jurček, ki se je prebil skozi mlade selekcije Uniona Olimpije, je v kratki karieri nastopil za vse mlajše reprezentančne selekcije, decembra lani pa je na na evropskem prvenstvu do 18 let v Turčiji v povprečju dosegal po 9,2 točke in 3,6 skoka na tekmo. V članski ekipi Uniona Olimpije je priložnost v letošnji sezoni dobil že na devetih tekmah, hkrati pa je prvi strelec Zmajev v mladinski ligi.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Kot iz nočne more: Gostje v borbi za obstanek v sodnikovem dodatku na Allianz Areni zapravili zmago (VIDEO)...Več

2

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več