single
[2085]
136778

Mehika po novem gostiteljica finala WTA

Avtor: Šport TV
13. 9. 2021, 20.11

Finale ženske teniške sezone WTA bo namesto v Shenzhenu po novem v Guadalajari v Mehiki, je sporočilo združenje WTA.

Turnir, ki se bo začel 8. novembra, bo v Mehiki namesto na Kitajskem, Shenzhen, ki je letos odpadel iz igre zaradi potovalnih omejitev ob pandemiji novega koronavirusa, pa bo nato gostil zaključek sezone od 2022 do 2030.

Na turnirju bo igralo najboljših osem igralk v sezoni, trenutno je v boju za Guadalajaro vodilna prva igralka na lestvici WTA, Avstralka Ashleigh Barty.

Vir: STA
Foto: Guliver Images

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, nocoj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

2

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več

3

Mörec ob vrnitvi v Fazanerijo: ”Imamo zahtevno publiko in zdi se mi, da so ljudje znova dobili nekaj upanja”...Več