single
[2]
127093

Hrvaški branilec Ćalušić iz Celja v Srbijo

Avtor: Blaž Magdič
31. 5. 2021, 19.55

Hrvaški branilec Josip Ćalušić po izteku pogodbe ne bo več igral za slovenskega prvoligaša Celje. Levonogi srednji branilec bo kariero nadaljeval v Srbiji pri Bački Topoli, je poročala spletna stran transfermarkt.com.

Novico o prestopu igralca, ki je pred Celjem igral tudi za zagrebški Dinamo in Lokomotivo, so objavili tudi srbski mediji. Ćalušić je sicer igral tudi za mlajše hrvaške selekcije.

Ekipa Bačke Topole je v zadnji sezoni srbske lige končala na petem mestu, vodi pa jo nekdanji reprezentant Srbije Mladen Krstajić.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: “Zadnji korak je najtežje storiti, Olimpija mora s kakovostjo “zbrcati” žogo v gol za naslov” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Mitrović in Kapun o sporu Vidovška in Raula: “Stvari se ne rešuje vročih glav!”...Več

3

Sanchez: “Maribor je bil boljši, a mi bi morali imeti enajstmetrovko” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

2

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

3

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

4

Pirati varno do zaklada...Več