single
[2]
125802

Zidane svojim igralcem: Zapuščam Real!

Avtor: Marko Premrl
16. 5. 2021, 11.22

Španski mediji poročajo, da naj bi trener Zinedine Zidane svojim igralcem že pred tednom dni povedal, da po koncu sezone zapušča vrste Reala iz Madrida. Nekdanji francoski reprezentant ima sicer pogodbo s kraljevim klubom sklenjeno do leta 2022.

“Trener je to svojim igralcem povedal prejšnjo soboto pred tekmo s Sevillo,” sta poročala Onda Cero radio in Goal.

To soboto pa je Zidane tudi sam namignil, da se poslavlja, ko je dejal, “da v življenju napoči trenutek, ko je čas za spremembe”, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

“Ne bom se poslovil, ker je to lahko. Ne bom se tudi obrnil in nikoli več pogledal nazaj. Ne, so pa časi, ko moraš biti zraven, in zopet taki, ko rečeš, to je to. Konec je, čas je za spremembe. Toda v dobro vseh, ne le zame,” je dejal Zidane.

Po navedbah španskih medijev bi lahko Zidana nasledili nekdanji trener Juventusa Massimiliano Allegri, nekdanji igralec Raul Gonzalez ali Joachim Loew, ki bo po koncu letošnjega evropskega prvenstva odstopil z mesta selektorja nemške reprezentance.

Nogometaši Real Madrida so 13. maja v 36. krogu španskega prvenstva na gostovanje v Granadi zmagali s 4:1 in ostajajo v igri za naslov prvaka. Dva kroga pred koncem imajo dve točki zaostanka za mestnim tekmecem Atleticom, pred Barcelono pa imajo dve točki prednosti. Real bo danes igral z ekipo Athletic Bilbao na San Mamesu.

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Kot iz nočne more: Gostje v borbi za obstanek v sodnikovem dodatku na Allianz Areni zapravili zmago (VIDEO)...Več

2

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več