single
[2]
124922

Na finalu evropske lige v Gdansku prisotni tudi gledalci

Avtor: Blaž Magdič
3. 5. 2021, 21.03

Evropska nogometna zveza (Uefa) je sporočila, da bo po zeleni luči lokalnih oblasti na finalu evropske lige v Gdansku 26. maja na stadionu lahko 9500 ljudi, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

Uefa je sporočila, da so se poljske oblasti strinjale, da bo približno 25-odstotna zasedenost na stadionu v Gdansku, ki sicer sprejme 40.000 ljudi.

Za finale se sicer borijo Manchester United, ki je na prvi polfinalni tekmi premagal Romo S 6:2, in Arsenal ter Villarreal, v tem dvoboju po prvi tekmi vodijo Španci z 2:1.

Na finalno tekmo bodo lahko prišli tudi navijači zunaj Poljske, Uefa pa pravi, da bo po 2000 vstopnic dobil vsak od finalistov. Še dodatnih 2000 pa bo v splošni prodaji.

 

Foto: Sportida.com/EXPA
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Analiza ŠTV: Čaroben večer mladega Letonje, to je tudi potrditev za trenerja Celja (VIDEO)...Več

2

Nukić in Vugdalić: Celje spočilo zvezdnike in dominiralo, Olimpija pred derbijem upa na čudež (VIDEO)...Več

3

Campelos po zmagi proti zmajem: “Potrebujemo čas, ekipa je z vsako tekmo boljša” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več