[2085]
124119

Bedene v Beogradu končal med dvojicami

21. 4. 2021, 19.53

Slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je v Beogradu na turnirju serije ATP z denarnim skladom 711.800 evrov izpadel v konkurenci dvojic. S soigralcem, Indijcem Divijem Sharanom sta morala v četrtfinalu priznati premoč hrvaškima dvojčkoma Ivanu in Mateju Sabanovu z 1:6, 3:6. Bedeneta v srbski prestolnici v četrtek čaka še obračun med posamezniki.

Današnji dvoboj je trajal vsega 56 minut, Bedene in Sharan pa sta bila nemočna v prvem nizu, ki sta ga Hrvata dobila s 6:1. V drugem sta imela Slovenec in Indijec dvakrat prednost odvzema servisa, a sta 28-letna dvojčka Sabanov po zaostanku z 2:3 osvojila štiri zaporedne igre in slavila zmago.

Bedene se bo v četrtek v osmini finala med posamezniki pomeril z Rusom Aslanom Karacevom. Najboljši slovenski teniški igralec (56. na lestvici ATP) je v prvem krogu po napetem boju ugnal Američana Sebastiana Kordo, Karacev pa je bil kot tretji nosilec prost.

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več