[5]
123434

Opravljen žreb polfinala rokometne lige prvakinj

13. 4. 2021, 19.16

Krovna evropska rokometna zveza je danes izžrebala polfinalna para lige prvakinj. Zaključni turnir bo v Budimpešti, v prvem paru sta madžarski Györ in francoski Brest, v drugem pa moskovski CSKA in norveški Vipers Kristiansand. Finale bo 30. maja.

Zaključni turnir letošnje izvedbe lige prvakinj bo potekal 29. in 30. maja v dvorani Laszlo Papp v madžarski prestolnici.

Na poti do polfinala je v četrtfinalu Brest izločil Metz, Györ je bil boljši od Budućnosti, Vipers Kristiansand je premagal rusko ekipo Rostov-Don, CSKA (Moskovčanke so v osmini finala tesno premagale Krim Mercator) pa Bukarešto.

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več