single
[2]
122648

‘Stara dama’ kaznovala svoje 3 pomembne nogometaše

Avtor: Šport TV
2. 4. 2021, 10.40

Paulo Dybala, Arthur in Weston McKennie ne bodo smeli nastopiti na sobotnem derbiju mesta Torino. Glavni razlog pa ni okužba s koronavirusom.

V pisarnah Juventusa se je razvedelo, da je Američan organiziral privatno zabavo z 10 ljudmi, med katerimi sta bila tudi njegova omenjena soigralca. Zaradi protikoronskih ukrepov je pri naših zahodnih sosedih organiziranje zabav prepovedano, zato so se pri ‘bianconerih’ odločili, da bodo svoje tri varovance kaznovali.

Po podatkih medija Il Corriere dello Sport bodo McKennie, Dybala in Arthur suspendirani vsaj za prvi prihajajoči obračun, ki je na sporedu v soboto, gre pa za derbi mestnih rivalov Juventusa in Torina, ki si ga boste lahko ogledali tudi na programih Šport TV.

Dybala je bil ravno na pragu vrnitve v ekipo po dolgotrajni odsotnosti zaradi poškodbe, Brazilec Arthur pa tako ali tako ne bi nastopil, tudi pri njem je razlog poškodba.

Glede na to, da je v sredo, 7. aprila, na sporedu še en derbi, in sicer zaostala tekma proti Napoliju, ta kazen najbrž ne bo trajala dolgo.

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kek: “Sprejemanje slabih odločitev je privedlo do trenutnega položaja in nezadovoljstva navijačev” (VIDEO)...Več

2

Napeto dogajanje na Vrhniki odločilo izvajanje šestmetrovk, Siliko povedel v finalni seriji (VIDEO)...Več

3

Začasni strokovni štab pred derbijem: ”Igralci se morajo pogledati v ogledalo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več