single
[6]
12035

ACH Volley še desetič v ligi prvakov

Avtor: Rok Grilec
20. 11. 2016, 21.27

Odbojkarji ACH Volleyja bodo še deseto zaporedno leto igrali v ligi prvakov. V povratni tekmi 3. kroga kvalifikacij so proti francoskim podprvakom, ekipi Arago de Sete, sicer izgubili z 1:3 (22, -23, -22, -23), toda nato s 15:9 dobili zlati niz, ki je bil potreben, ker so Ljubljančani s 3:1 dobili prvo tekmo v Tivoliju.

ACH Volley še desetič v ligi prvakov

V dvoboju dveh izenačenih tekmecev so odločale malenkosti. Vsi nizi so bili izenačeni in odločeni v končnici, izjema je bil le zadnji del “tie breaka”, v katerem so gosti zaigrali zbrano, tekmeci pa so bili preveč nervozni, da bi prišli do ugodnega izida.

ACH se bo v skupini meril z Modeno, romunsko Craiowo in zmagovalcem dvoboja med favorizirano poljsko ekipo Skra Belchatow in Paokom iz Soluna. V tem dvoboju so Poljaki prvo tekmo dobili s 3:0.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Brečko predstavil vizijo: “Olimpija je speči velikan, številni vidijo težave, jaz pa potencial” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Na Krimu pospremili letošnji malonogometni “Pozdrav poletju”...Več

3

VIDEO: Gol, ki ga v Sloveniji še niste videli, na Vrhniki je zadel s škarjicami...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Odličen izplen za Slovenca v Latviji, Gajser tik pod zmagovalnim odrom, Pancar do rezultata sezone...Več

2

Mišo Brečko je novi trener Olimpije!...Več

3

Vinícius prišel, videl, a še zdaleč ne zmagal...Več