single
[4]
116684

Jeseniški recept za vodilno ekipo: Spočili se bomo in kaj finega pojedli

Avtor: Marko Premrl
14. 1. 2021, 09.53

Jeseniške hokejiste danes popoldne čaka nova tekma, na Gorenjsko prihaja vodilno moštvo Alpske lige Pustertal.

Igralci Jesenic bodo odigrali že četrto srečanje v Alpski ligi v letu 2021. Po porazu proti Asiagu so odpravili Wipptal Broncos, na zadnjem dvoboju pa kar z nekaj preglavicami drugo ekipo Kaca. “Vedeli smo, da ne bo lahko, saj so imeli zaradi koronavirusa neka več premora in so veliko drsali. Na koncu se je vse dobro izšlo,” je zadnje srečanje komentiral Nik Širovnik. Proti Pustertalu pa je recept preprost.

“Malce se bomo spočili in kaj dobrega pojedli,” še pravi branilec rdečih.

Pustertal je vodilno moštvo lige, imajo dve točki prednosti pred Olimpijo. Zabeležili so štiri poraze, a ti so prišli večinoma v prvem delu lige. Na zadnjih tekmah so nanizali serijo šestih zaporednih zmag.

Jeseničani se nahajajo na sredini lestvice, a imajo daleč najmanj odigranih tekem. Medtem ko jih ima Pustertal 16, so Gorenjci šele pri devetih.

Tekmo Jesenice – Pustertal si boste lahko ogledali v živo na Š2 danes ob 18.55.

 

Foto: Sportida.com

 

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Trije koraki in projektil iz 30m, vratar Werderja pa je poletel v prazno...Več

2

Presenečenje v Münchnu: Zadnjeuvrščeni Mainz odščipnil točko vodilnemu Bayernu (VIDEO)...Več

3

Borussia po spodrsljaju v Freiburgu zapravila priložnost za skok na drugo mesto (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več