single
[1176]
113272

Tim Gajser denarno nagrado podaril v dobrodelne namene

Avtor: Klemen Verlič
23. 11. 2020, 08.45

Tim Gajser je v nedeljo znova dokazal, da ni le odličen dirkač, temveč tudi nesebičen človek. AMZS mu je namreč ob proslavitvi njegovega četrtega naslova prvaka namenil 4444 evrov, ki jih je Gajser podaril dečku s cerebralno paralizo.

Avto-moto zveza Slovenije, nacionalna športna zveza za motošport in karting, je v nedeljo proslavila uspehe slovenskega šampiona in organizirala novinarsko konferenco s Timom Gajserjem, štirikratnim svetovnim prvakom v motokrosu. Trikrat, vključno z letošnjo sezono, je Gajser slavil v elitnem razredu MXGP, enkrat pa tudi v razredu MX2.

Najboljši slovenski motošportnik vseh časov pa je bil nato še gost v oddaji Vikend paket na TV SLO 1, saj letos sprejema z navijači zaradi zdravstvene situacije žal ni mogoče organizirati. Tim Gajser je s strani AMZS-ja prejel tudi nagrado v višini 4444,44 evra. Znesek naj bi predstavljal štiri naslove svetovnega prvaka, ki jih je Gajser osvojil v svoji karieri. A dirkač Honde se je nagradi nesebično odpovedal in jo podaril dečku s cerebralno paralizo Luki Brajlihu, ki mu je Gajser pomagal že v preteklosti. Sredstva bodo namenjena njegovim terapijam

Foto: Sportida.com
Vir: AMZS

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: St. Pauli v zadnjih sekundah do velike točke, šokirani trener Kölna v solzah!...Več

2

Ekonom Brava, ki je poklicno skrbel tudi za svojega sina, reprezentanta Slovenije (VIDEO)...Več

3

Strelska rapsodija Leipziga: Biki Eintrachtu na Red Bull Areni nasuli kar pol ducata golov (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera po prvem evropskem porazu: “Individualno in tehnično letos še nismo odigrali tako slabe tekme” (VIDEO)...Več

2

Bavarski stroj melje dalje: V mreži Stuttgarta odjeknila ‘petarda’, Harry Kane dosegel hat-trick s klopi (VIDEO)...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več