single
[4]
11192

Kopitarjevi kralji prekinili niz zmag

Avtor: Rok Grilec
30. 10. 2016, 08.21

Moštvo Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL izgubilo z 0:1 v gosteh pri St. Louis Blues. Edini zadetek na tekmi je padel v 44. minuti, ko je vratarja kalifornijskih hokejistov Petra Budaja matiral Jaden Schwartz. Kapetan kraljev Anže Kopitar je na ledu preživel 22 minut, v tem času pa dvakrat poskušal s streloma na gol.

Vratar gostov Budaj je ubranil 24 strelov, Jake Allen pa je domačo mrežo ohranil nenačeto, ubranil je vsega skupaj 27 strelov kraljev proti okvirju vrat.

Los Angeles bo v noči na ponedeljek gostoval pri Chicagu, v noči na sredo pa bodo doma v dvorani Staples Center gostili mestne tekmece Anaheim Ducks, s katerimi si v tihomorski skupini delijo osem točk.

Los Angeles (4 zmage, 4 porazi) je v St. Louisu prekinil niz štirih zmag, drugače ima ob tekmi manj eno zmago več kot rački. V pacifiški skupini presenetljivo vodi kanadski udeleženec lige NHL Edmonton Oilers, ki je na osmih tekmah, sedemkrat slavil ter enkrat izgubil. Edmonton je zbral 14 točk.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

3

Nukić in R. Mavrič napovedujeta: Celje bo sproščeno, Bravu pa je liga spet edina pot v Evropo (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

2

Pokal razgalil favorite, Evropa visi na nitki: Kdo bo ostal praznih rok?...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več