[2]
111674

Po prvencu v Serie A šokiral novinarje: Žal mi je, da sem zadel (VIDEO)

27. 10. 2020, 10.07

V petem kolu italijanske Serie A se je na posebnem dvoboju spisala zgodovina. V dvoboju moštev z juga med Beneventom in Napolijem smo v nedeljo videli gostujočo zmago z 1:2. Varovanci Gennara Gattusa so se znašli v zaostanku, a odgovorili na sijajen način, ko sta za preobrat in zmago zadela Lorenzo Insigne (60. minuta) in Andrea Petagna (67. minuta).

Prvi zadetek na dvoboju pa je padel v 30. minuti, ko je bil natančen Roberto Insigne. Ja, napadalec domačega moštva ima enak priimek kot zvezdnik Neapeljčanov, saj gre za njegovega mlajšega brata.

Za 26-letnega Roberta je bil to sploh prvi zadetek med italijansko elito, dosegel pa ga je prav proti klubu, ki mu ni namenil prave priložnosti na profesionalni sceni. Prvič v zgodovini italijanskega prvenstva se je torej zgodilo, da sta na isti tekmi zadetka za nasprotna moštva dosegla dva brata.

Mlajši Insigne je po koncu tekme presenetil izjavo za televizijo DAZN: “Zelo, zelo sem vesel, da sem dočakal prvi gol v Serie A. Istočasno pa mi je žal, da sem moral zadeti ravno proti svojemu bratu.”

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več