single
[2]
110859

17-letni francoski biser zamenjal dres z Ronaldom: Sploh ga ne bom umival (FOTO)

Avtor: Blaž Magdič
13. 10. 2020, 11.56

Nedeljski večer je postregel s težko pričakovano tekmo v ligi narodov, ki pa je mnoge navijače pustila razočarane. V Parizu smo videli ponovitev finala Eura 2016, domača izbrana vrsta Francije je merila moči s Portugalsko in iztržila točko (0:0).

Aktualni svetovni prvaki so želeli maščevanje za poraz v finalu domačega evorpskega prvenstva, a ga niso dočakali. V izjemno izenačeni tekmi sta obe ekipi streljali desetkrat, po trikrat v okvir vrat, posest pa povsem poravnana na 50%.

Pri galskih petelinih je tokrat na klopi obsedel komaj sedemnajstletni biser Eduardo Camavinga, ki velja za enega največjih svetovnih talentov. Član Rennesa je po dvoboju vseeno dobil prav posebno darilo, ki ga bržčas ne bo pozabil nikdar. Na družbenih omrežjih je razkril, da je zamenjal dres s Cristianom Ronaldom. “Sploh ga ne bom umil,” je pripisal mladenič.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

2

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

3

Nekdanji klub Jake Bijola uspešno opravil generalko pred začetkom sezone (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več

3

Celje s petardo v Stožicah zamajalo trenerski stolček zmajev (VIDEO)...Več