single
[1180]
110256

V Imoli pričakujejo več kot 13.000 gledalcev

Avtor: Marko Premrl
1. 10. 2020, 23.59

Formula 1 se po 14 letih vrača v Imolo, prireditelji pa so se posebej potrudili s protikoronskimi varnostnimi ukrepi in zagotovili, da si bo na dan treninge in tekmovanje lahko ogledalo več kot 13.000 ljudi, poroča avstrijska tiskovna agencija Apa.

V posebni sezoni bo dirka v Imoli že tretja letos na Apeninskem polotoku. Na sporedu bo med 30. oktobrom in 1. novembrom.

Predprodaja vstopnic za dirko v Emilii Romagni se je začela že prejšnji teden in posamezni sektorji tribune so že razprodani, so danes sporočili organizatorji.

Za organizatorje je pomembno, da so v letošnji sezoni uspeli poskrbeti za tako veliko število gledalcev ob progi. Rekorder pa je še vedno ruski Soči, kjer so imeli vsak dan prireditve dovoljenje za 30.000 gledalcev.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

2

V taboru zmajev po ničli na Bonifiki objokovali zapravljene priložnosti: “Rezultat ne pove celotne zgodbe” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Pet zmag v nizu je konec, Olimpija po preobratu Innsbrucka ostala praznih rok...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več

2

Dudić po pokalnem šoku napovedal velik rez: ”Priložnost so dobili igralci, ki menijo, da lahko igrajo za Maribor”...Več

3

”Tekmo smo izgubili že v prvi četrtini”...Več