single
[2]
108267

Neymar: Želim si ostati v PSG-ju in z njim osvojiti ligo prvakov

Avtor: Klemen Verlič
31. 8. 2020, 17.08

Več mesecev so tuji mediji poročali o možnosti vrnitve Neymarja v Barcelono. Po premoru zaradi koronavirusa pa je brazilski zvezdnik deloval vse bolj zadovoljen v dresu francoskih prvakov. To je zdaj potrdil tudi sam.

Neymar je v francosko prestolnico iz Barcelone za rekordnih 222 milijonov evrov prispel med poletjem leta 2017. Čeprav je v treh sezonah v Franciji osvojil vse, kar se je osvojiti dalo, je imel Brazilec v dresu PSG-ja številne težave s poškodbami in disciplino. V lanski sezoni se je tako kljub njegovim 19 zadetkom na 27 srečanjih vse pogosteje začelo šušljati, da bi se zvezdnik zaradi nezadovoljstva v Parizu lahko vrnil v tabor Kataloncev.

A po večmesečnem premoru se je Neymarjevo počutje očitno izboljšalo, saj se je s PSG-jem poleg vseh osvojenih domačih lovorik, uvrstil tudi v finale lige prvakov. Tam je moral priznati premoč Bayernu, a je odločen, da si s soigralci priigra novo priložnost za želeno lovoriko. “Ostajam v Parizu. Še naprej ostajam zvest temu moštvu in željan osvajanja lovorik. Naš cilj se je vrniti v finale lige prvakov in tokrat tudi zmagati. Storil bom vse, da se zapišem v zgodovino tega kluba,” je dejal Neymar.

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Po seriji 7-metrovk ubranili naslov prvaka...Več

2

Trener vseh trenerjev Riero povabil na druženje v Španijo (FOTO)...Več

3

VIDEO: Kdo je na dirkah MXGP zadolžen za dih jemajoče posnetke?...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več

2

Studio ŠTV: “Ko bo Pancar prišel med najboljših pet, se bo povsem sprostil”...Več

3

Domžalčani strli Triglav in si zagotovili obstanek med slovensko elito (VIDEO)...Več