single
[2]
106292

Fifa razmišlja o različnih možnostih za nogometaša leta

Avtor: Marko Premrl
30. 7. 2020, 12.49

Mednarodna nogometna zveza (Fifa) se spogleduje z idejo, da bi kljub koronavirusni pandemiji, ki je za nekaj časa povsem zaustavila svet športa, podelila nagrade za najboljše v letu 2020. Francoski magazin France Football je za letos že črtal zlato žogo za najboljšega na svetu, Fifa pa bi svojo nagrado vseeno podelila, so danes sporočili iz Fife.

“Razmišljamo o različnih možnostih, kako bi podelili nagrade najboljšim,” so danes sporočili iz krovne svetovne nogometne zveze. Medtem pa najprestižnejše nogometne nagrade, zlate žoge, ki jo od leta 1956 podeljuje France Football, letos zaradi zdravstvene krize ne bo.

Evropska nogometna zveza Uefa pa vseeno načrtuje podelitev nagrad najboljšim v začetku oktobra skupaj z žrebom lige prvakov. Uefa bo nominirance objavila po koncu evropske sezone, ki jo je nepričakovano podaljšala koronska kriza.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Real Madrid razmišlja o zvezdniku Bayerna, prihodnost Viniciusa pod vprašajem...Več

2

VIDEO: Redick odkrito o Dončiću, ki je pred odhodom s parketa pomagal rivalu...Več

3

VIDEO: Večer brez točk za Kopitarja, Kralji zdrsnili na sedmo mesto...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več