single
[2085]
106260

US open z Đokovićem in Nadalom, a brez gledalcev

Avtor: Klemen Verlič
29. 7. 2020, 22.02

Čeprav so prireditelji enega največjih golf turnirjev, mednarodnega prvenstva ZDA v Winged Footu, predmestju New Yorka, še pred 14 dnevi obljubljali gledalce, so se morali zdaj dokončno sprijazniti in javnosti sporočiti, da jih na jubilejni, 120. izvedbi turnirja zaradi aktualnega položaja v zvezi s pandemijo novega koronavirusa ne bo.

“Želeli smo biti prvi z gledalci, odkar se je po premoru golf vrnil na igrišča. A upoštevali bomo nasvete državnih uradnikov in turnir priredili brez prisotnosti gledalcev. Okužb je iz dneva v dan več, zdravje vseh mora biti na prvem mestu, zato ni vredno tvegati.” je dejal Mike Davis, izvršni direktor turnirja, ki bo na sporedu od 17. do 20. septembra.

Na ta termin so ga prestavili iz junija.

Foto: Šport TV
Vir: STA

 

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več