single
[2]
105296

Brozović v težavah: Vozil pod vplivom alkohola in prevozil “rdečo”

Avtor: Marko Premrl
12. 7. 2020, 12.49

Hrvaški član Interja Marcelo Brozović je zabredel v težave. Pregloboko je pogledal v kozarec, zato so mu policisti odvzeli vozniško dovoljenje.

Za nogometaša neljubi dogodek se je pripetil v noči s petka na soboto. S svojo “mrcino” rolls royce cullinan je drvel po Milanu, početje pa ni ušlo lokalni policiji. Prevozil je rdečo luč v bližini Piazza Cantore, sledil je alkotest.

Brozović je imel v litru krvi 0,54 gramov alkohola, najvišja dovoljena meja pa je 0,5. Ob tem je dobil tudi kazen, ker je vozil avtomobil z nemškimi “tablicami”, kar ni po pravilih, če prebivaš v Italiji že več kot 60 dni.

Hrvaškega igralca se očitno drži smola, na zelenici je zadnje čase redko, saj ima kar nekaj težav s poškodbami, zdaj pa še preglavice izven zelenic.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več