single
[2]
104408

Olsen ne bo podaljšal s Cagliarijem

Avtor: Marko Premrl
28. 6. 2020, 12.34

Soigralec nekdanjega slovenskega nogometnega reprezentanta Valterja Birse pri italijanskem prvoligašu Cagliariju, švedski vratar Robin Olsen, je presenetil klub s Sardinije in ne bo podaljšal sodelovanja do konca sezone, temveč se bo takoj vrnil k Romi, poroča Tuttomercatoweb.

V klubu so pričakovali, da bo Olsen podaljšal za dva meseca, a je po sobotni zmagi s 4:2 proti Torinu dejal, da nima namena podaljšati pogodbe za dva meseca, češ da se želi izogniti poškodbam.

Olsenova izjava je bržčas povezana tudi s tem, da se je trener Cagliarija Walter Zenga odločil za rotacijo na vratarskem položaju in včeraj v igro poslal Alessia Cragna.

Tridesetletni Šved bo ostal brez plače za junij, julij in avgust. Obenem ne bo smel igrati niti za Romo do konca sezone.

Kot je poročal portugalski časnik A Bola, bi se Olsen to poletje lahko pridružil Sportingu iz Lizbone in tako postal soigralec slovenskega reprezentančnega napadalca Andraža Šporarja.

Za razliko od Olsena pa naj bi do avgusta pogodbe podaljšali Radja Nainggolan, Luca Pellegrini, Daniele Ragatzu, Luca Cigarini, Fabrizio Cacciatore in Alberto Paloschi.

Foto: Šport TV
VIR: STA

 

 

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več