single
[2]
102831

Mladi up Liverpoola: Ramosa ne želim niti videti

Avtor: Klemen Verlič
1. 6. 2020, 09.15

Talentirani član Liverpoola Harvey Elliott je razkril, da je lansko poletje v tekmi za njegov podpis obiskal tudi Madrid, kjer mu je Real ponudil srečanje s kapetanom Sergiem Ramosom, a je Anglež ponudbo odklonil, saj Španca "ne mara".

“Ko sem bil še član mladinske akademije pri Fulhamu, se je za moj podpis potegovalo veliko vrhunskih klubov. Med njimi je bil tudi Real, ki me je v svoje vrste želel zvabiti z ogledom klubskih prostorov in srečanjem kapetana moštva Sergia Ramosa. Rekel sem jim, da ga ne želim videti, saj ga ne maram, ker je v finalu lige prvakov namerno poškodoval Salaha,” je Elliott povedal za The Athletic.

Šele 17-letnik se je lansko poletje tudi odločil, da se Salahu pridruži pri Liverpoolu, za katerega navija njegov oče. Brez njegovega podpisa so tako poleg Reala ostali tudi PSG, Manchester City, Arsenal, Chelsea in drugi. Prav egiptovski zvezdnik pa naj bi Elliottu zelo pomagal pri naredku v igri. “Mo je kralj. Vsak dan se od njega kaj naučim na treningih. On je moj idol, moj mentor. Tudi v telovadnici mi daje težje uteži, da še bolj preizkusim svoje telo. Salah ima velik vpliv na mlade nogometaše,” je o svojem starejšem soigralci dejal Elliott.

Foto: Šport TV
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več