single
[2]
102354

Milan bi lahko za “pičlih” 20 milijonov dobil letošnje presenečenje Serie A

Avtor: Marko Premrl
23. 5. 2020, 06.42

Ko se je Sassuolo s Chelseajem dogovoril za nakup Francoza Jeremieja Bogaja, je v pogodbi pisalo, da imajo Londončani pravico odkupa, ker pa kaže, da se ne zanimajo več zanj, je na Sassuolova vrata potrkal Milan.

Boga je po lanskoletnem privajanju pri Sassuolu letos zablestel. Dosegel je nekaj vrhunskih golov, enega denimo tudi proti Juventusu, ko je Gigija Buffona ugnal s “suhim listom”. Postal je motor sredine črno-zelenih.

Precej italijanskih prvoligašev je pokazalo zanimanje za usluge 23-letnega Francoza, med njimi Napoli, trenutno pa kaže, da je najbolj konkreten Milan.

Rossoneri iščejo perspektivne veziste in če drži podatek, da je Sassuolo postavil ceno na 20 milijonov evrov, bi bila za Milan lahko ena boljših naložb v zadnjih letih. Odkar je odšlo kitajsko vodstvo, skušajo rdeče-črni najti mlade talente, ki bi jim dvignili ceno in jih nato prodali ter tako krpali luknjaste klubske blagajne, ki v zadnjih letih poslujejo z minusom.

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Tjaš Begić navdušuje v Italiji: Zadel tudi proti Palermu, Sampdorii pa je zmaga ušla v izdihljajih srečanja (VIDEO)...Več

2

Popolna dominacija v Vroclavu: Cedevita Olimpija razbila Slask (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Diaz in Kane pokončala Hoffenheim, Bayern prekinil niz brez zmage...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več