single
[2]
100417

Inter noče popolnoma izpustiti iz rok sina novogoriške legende

Avtor: Marko Premrl
16. 4. 2020, 07.29

V začetku letošnje sezone se je iz mladinske ekipe Interja v Chievo preselil 19-letni vezist Elian Demirović, sicer sin dolgoletnega igralca Gorice Enesa Demirovića. Klub iz Verone bi ga rad odkupil, a ga pri Interju ne nameravajo kar tako pustiti oditi.

Lahko se pohvali, da že ima v svoji vitrini en pokal, in sicer italijanski superpokal v kategoriji kadetov. Elian Demirović je vse do prestopa v mladince igral odlično pri Interju, nato pa se je nekoliko izgubil. Da bi dobil več priložnosti in višjo minutažo, so ga črno-modri posodili Chievu. V Serie B s klubom iz Verone sicer še vedno ni debitiral, je pa pri primaveri rumenih zadovoljil pričakovanja.

Odigral je 14 tekem v prvenstvu mladincev in dosegel en gol ter štiri asistence. Chievo je začel razmišljati, da bi ga odkupil.

Inter pa ga ne bi rad kar tako izpustil s svojega radarja. Črno-modri razmišljajo, da bi sprejeli ponudbo Chieva, a bi v pogodbo vključili člen, ki bi jim dal prvo besedo pri pogajanjih, če bi si v prihodnosti želeli, da se znova vrne v Milano.

Demirović je sicer pred odhodom v Italijo igral za mlajše selekcije Gorice in Bilj. V reprezentancah od U16 do U19 je skupno zbral 26 nastopov in dosegel 2 gola.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Drama v Eredivisie: PSV na derbiju do zmage v podaljšku, Ajax ponovno izgubil, razlika le še točka (VIDEO)...Več

2

Peter Irt: “Organizatorjem je praktično vseeno za dirkače” (VIDEO)...Več

3

Benjamin Šeško: “Generalno gledano, je bila moja letošnja sezona pri Leipzigu dobra” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

2

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

3

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več