[2]
111677

7 minut za anale: Vstopil, zabil Juventusu sredi Torina, odšel z igrišča (VIDEO)

27. 10. 2020, 08.29

Torinski Juventus tudi v nedeljo ni uspel priti do zmage v italijanski Serie A. Bianconeri so po petih odigranih tekmah sicer še vedno neporaženi, a so ob dveh zmagah vpisali že tri remije. Po nepričakovani delitvi točk na gostovanju pri Crotoneju (1:1), se je z enakim rezultatom končal tudi domači dvoboj italijanskih prvakov proti Hellasu iz Verone.

Gostje, ki jih vodi hrvaški strokovnjak Ivan Jurić, so se vnovič izkazali kot izjemno kompaktna in organizirana ekipa, ki le redko odstopa od strogo začrtanih taktičnih usmeritev. Nogometaši iz mesta Romea in Julije so bili za borbenost nagrajeni sredi drugega polčasa, ko so v prestolnici Piemonta celo povedli z 1:0.

V 60. minuti je bil natančen napadalec Andrea Favilli, ki večera v Torinu zagotovo ne bo pozabil nikdar. Razlog? Na zelenici je prebil vsega sedem minut, saj je s klopi vstopil v 55. minuti, ko je zamenjal Hrvata Nikolo Kalinića. Le pet minut kasneje je že zatresel mrežo zvezdniškega Juventusa, dve minuti za tem pa je moral zaradi poškodbe zapustiti zelenico. Kot kaže je začutil bolečino prav pri akciji za zadetek.

Prišel, zadel, odšel. Vse to v 420 sekundah!

1

2

Sezona mučenja se nadaljuje: Ajax v izdihljajih tekme do težko prigarane točke (VIDEO)...Več